Biżuteria

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy dlaczego są tak chętnie kupowane i w jakich sklepach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie często kupowane są długie akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i systematycznie usuwać wszystkie zabrudzenia, żeby ciągle wyglądały perfekcyjnie. Należy wycierać je codziennie delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie substancje niezwykle niszczą miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.

Similar Posts