Biżuteria

Kolczyki wiszące – pasują do wielu stylów ubierania się

Chcesz zamówić kolczyki wiszące? Wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace.

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się również rosnącym popytem wśród panów, szczególnie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób aczkolwiek negować, iż zdecydowana większość kolczyków wytwarzana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj dobrze prezentują się w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej wyraziste i tym samym w zdecydowanie wpływają na to, jak inni odbierają konkretną stylizację. To z tego powodu są wyjątkowo popularne wśród pań w rozmaitym wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pozwala dobrać je właściwie do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej okazji? Na co winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą oddziaływać na postrzeganie twarzy

Przy doborze kolczyków wiszących warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ich kształt oraz długość – to dokładnie te cechy w głównej mierze rzutują na to, jak wizualnie będzie widziana twarz. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, iż twarz wydaje się bardziej krągła, zaś te dłuższe (w sprzedaży dostaniemy takie mające nawet 7-8 cm) wydłużają ją. Kształt kolczyków posiada tu także gigantyczne znacznie. Podłużne przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz . W sklepach dostaniemy również kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo odbioru kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezwzględnie powinniśmy wspomnieć między innymi o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich stylizacji można założyć kolczyki wiszące?

Poszukując kolczyków wiszących prawidłowo dobranych do konkretnego stroju warto pamiętać, że są one nader wyraźnym elementem. W towarzystwie innych wyrazistych ozdób mogą więc wywołać odczucie pretensjonalności. Stąd rekomenduje się unikać noszenia ich do masywnych wisiorków, zegarków bądź bransoletek. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się wspaniale, gdy w kreacji będą najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, iż będą współgrały z stylizacją włosów, ubraniem oraz butami.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts