Biżuteria Robienie zakupów

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Kup srebrną biżuterię.

Jest z ludźmi od wieków i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest pewnego rodzaju dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, maluchy i dorośli, osoby z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro posłuży sporo czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Similar Posts