Biżuteria Robienie zakupów

Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, zobacz tutaj.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej Polki. Tego typu świecidełka świetnie harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy kryształowe?

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające znakomite parametry estetyczne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd znakomicie naśladuje drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można otrzymać poniższe odcienie: błękitny, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Gdzie nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, jak również łańcuszków. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wariantach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i modną biżuterię. Nabywcy często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te różnorodnie zdobione.

Similar Posts