Instalacje dla przemysłu

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Pod tym adresem zdobędziesz więcej informacji o ofercie dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Similar Posts