Ochrona zdrowia

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Uzyskaj pomoc od polskiego psychologa Northampton.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, jednak nadal nie brak osób skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także trudności z otrzymaniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane w czasie sesji zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Similar Posts