Ochrona zdrowia

Terapia aparatem do fali uderzeniowej – jak działa?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o fala uderzeniowa aparat cena, uzyskasz na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku, bóle kręgosłupa czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia prowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Similar Posts