Podróże i turystyka Rekreacja, sport, hobby

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Górskie wyprawy - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni pewne i dobrze opracowane wycieczki pod opieką wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Zapraszamy na trekkingi, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o sporej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają naturę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Similar Posts