Robienie zakupów

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Zobacz, gdzie kupić baniak do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts