Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Ciesz się inną kawą co dnia – o kapsułkach kompatybilnych z Nespresso

kapsułki nespresso zamienniki

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej dostępnych w sprzedaży. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli zdobywały kolejnych sympatyków. Aktualnie jest to marka znana na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wytwarza wiele renomowanych firm.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. To bezzasadna obawa. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na mieszance arabiki i robusty. Kolejnym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku połączeń arabiki i robusty o nazwach zapożyczonych od włoskich miast, czyli Venezia, Roma, Trieste i Firenze. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty suszonych owoców, czekolady czy palonego drewna. Inni uznani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to m.in. Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) oraz Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Nocciola, Sambuca, Amaretto, Arabic czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso również od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza też polska firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Sublimo, Intensiva czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Chocolate, Hazelnut, Carmel oraz Vanilla.

Podstawowe opakowania obecne w większości sklepów mieszczą przeważnie 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla konsumentów, zamawiających kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali również pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć koszt napoju. W przypadku, gdy klient ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do prowadzącego sklep.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Similar Posts