Robienie zakupów

Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

derka dla konia,  derki

Derki to okrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Similar Posts