Robienie zakupów Technologie

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Zobacz, gdzie zamówić tanią drukarkę 3D.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Oszacowano, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można szybko otrzymać tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozmaitych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest dokładny i trwały, a w trakcie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Similar Posts