Robienie zakupów Wyposażenie wnętrz

Lampa solna – delikatne i kojące światło

Jeśli potrzebujesz lampy solnej, powinieneś odwiedzić ten adres.

Drobne ozdoby z kamienia i innych minerałów od dziesięcioleci zajmują miejsce w naszych domach. Sprowadzamy je z rozlicznych wycieczek po świecie, a niekiedy nabywamy pod wpływem impulsu, bo pasują do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie. Z rzadka jednak są to rzeczy funkcjonalne – najczęściej to zwykłe dekoracje. Minerałem, którego można jednak użyć do produkcji obiektów wykorzystywanych każdego dnia, jest sól kamienna. Produkuje się z niej przede wszystkim lampy, ale nie tylko.

Lampa solna – każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju

Lampy solne są ładne i bez większych przeszkód dopasujemy je do aranżacji wnętrza, bowiem są sprzedawane w trzech kolorach (szarym, różowym, białym) i w kilku ich zabarwieniach. Każda lampa solna jest niepowtarzalna jak linie papilarne, bo nie ma kamieni o bliźniaczym wzorze krystalizacji oraz kształtach. Nadzwyczaj modne są lampy solne, których klosze wyróżniają się nie oszlifowaną, naturalną powierzchnią. Coraz częściej jednak rzemieślnicy parający się robieniem owych lamp, nadają im różnorodne formy, np. kuli czy też walca.

Co jest źródłem popularności lamp solnych?

Powszechnie sądzi się, iż lampy solne wywierają dobre oddziaływanie na nasze zdrowie. Przypisuje się im z reguły właściwość jonizacji powietrza, innymi słowy generowania jonów ujemnych, równoważących te wyzwalane przez wszechobecna elektronika. Jony ujemne poprawiają jakość powietrza i pomagają w swobodnym oddychaniu m.in. ludziom borykającym się z alergią czy astma. Blask, jaki emitują te lampy, jest uspokajający i subtelny, dlatego zaleca się używanie ich jednostkom, którym dokucza stres albo bezsenność, bowiem z ich pomocą można szybciej się wyciszyć. Ale z soli kamiennej nie wytwarza się wyłącznie lamp solnych. Wykonuje się z nich także prześliczne świeczniki i pojemniki na bibeloty, a pokaźne bloki z soli himalajskiej używa się w dekoracji domów, jak również gastronomii.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts