Robienie zakupów

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Etykiety na wódkę weselną kupisz na superbutelki.pl.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zalążka jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na osiemnastkę, urodziny bądź wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się z tłumu

Na weselach alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w interesującą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o dniu i miejscu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w różnych wzorach oraz kolorystyce, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Ozdób domowe trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli robisz własne nalewki, soki czy wina, a później dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts