Robienie zakupów

Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Jeśli chcesz zamówić słoik z kranem, zobacz tutaj.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Similar Posts