Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Po więcej informacji o Renault części zajrzyj tutaj.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Similar Posts