Sektor budowlany Usługi

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Potrzebujesz pomocy fachowców z biura projektów Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a potem czynnie nadzorować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające współczesne nurty architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domków jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, żłobki, pensjonaty czy biura. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również opracować plan obszernych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts