Sektor budowlany

Nowatorskie projekty domów drewnianych

projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekt

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna technologia sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Ludzie chętnie decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. To mieszanka nowoczesności z tradycją. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z organicznych komponentów, dzięki czemu wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Kolejnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Similar Posts