Sektor budowlany Usługi

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Jeśli chcesz zlecić projektowanie wnętrz Kraków, skieruj się na joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Similar Posts