Robienie zakupów Sektor budowlany

Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych.

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej pracownicy zapewniają klientom najwyższą jakość obsługi klienta oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich solidność, uzyskane za pomocą zastosowania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji użytkownika, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również pełnej wygody eksploatacji.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez to przedsiębiorstwo to wspaniały wybór dla wymagających klientów poszukujących całkowicie ergonomicznych i trwałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – efektywnie tłumią hałasy z zewnątrz i stanowią znakomitą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej klasy, wobec tego utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję również w obszarze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Odnosić się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale też ich rozmiaru.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Similar Posts