Robienie zakupów Sektor budowlany

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Jeśli chcesz zamówić kontenery otwarte, zobacz tutaj.

Część śmieci nie może trafić do pojemników na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są generowane podczas wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, a także odpadów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z składowaniem oraz przewozem śmieci. By ich uniknąć, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na odpady

Najprostsze kontenery otwarte są przystosowane do przechowywania i przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i podobnych odpadów. Poza tym dostępne są też kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są też konieczne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak wióry metalowe, granulaty bądź trociny. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla ekip sprzątających i firm budowlanych

Adresatami usług producentów kontenerów na odpady są różne podmioty. Pośród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające i parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Użyczają je one swoim klientom, a po napełnieniu transportują do miejsca legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Similar Posts