Sektor budowlany

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wypożyczalnia szalunków Kraków - zobaczcie co może wam zaproponować.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, jednak spotyka się też wersje wykonane ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na wysokie ceny nie zawsze ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Gdy będą niezbędne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić także o wygodzie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może generować spore koszty.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też troska o klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze zaś wejść do sieci, by sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Similar Posts