Robienie zakupów Sektor budowlany

Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Znajdź kontener na gruz na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach często stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Similar Posts