Tematyka motoryzacyjna

Jak wybrać kufry na motor

Chcesz kupić kufry do motocykla? Sprawdź www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie często musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Similar Posts