Tematyka motoryzacyjna

Wybór kasku na motocykl

Sprawdź, gdzie kupić kaskom na motor, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Similar Posts