Edukacja Tematyka żywnościowa

Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w rozsądnej cenie.

Dzieci kochają brać udział w gotowaniu – podawać i wybierać składniki czy ozdabiać ciastka. Chciałabyś rozwinąć fascynację swojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się niezależności i co jest bardzo ważne – zdobywają przydatne umiejętności. A równocześnie doskonale się bawią. Wybieranie i mieszanie składników, opanowywanie prostych przepisów i komponowanie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, iż dzieci chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają też reguły, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach mogą także brać udział rodzice, jest to tym samym znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a później degustować to, co przygotowały.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Warsztaty prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W czasie kursu uczestnicy szykują deser oraz danie główne. Mali wielbiciele kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, pachnącej pizzy, czy też przyrządzić pyszny makaron na słono bądź słodko. W czasie warsztatów dzieci przygotowują także pyszną deser – mus z kruchym ciastem i polewą owocową. Nauka połączona z zabawą to doskonały sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych posiłków przynosi dzieciom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z pasją oddawał się przyrządzaniu doskonałej pizzy czy ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i doskonały kontakt z maluchami.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Similar Posts