Usługi finansowe i rachunkowe

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Skieruj się na https://flobo.io, aby uzyskać informacje o automatycznym księgowaniem faktur.

Przedsiębiorcy cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas poświęcony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, zatem świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Similar Posts