Strony internetowe Usługi

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Oferta opieki technicznej WordPress w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ bez trudności można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest całkiem szybki, wykorzystuje się go w tej chwili do projektowania wielopłaszczyznowych stron oraz sklepów internetowych. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa powodem niemiłych sytuacji, w związku z tym ważną i pomocną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania najnowszych wersji CMS-a

Utrzymywanie strony na obowiązującej wersji oprogramowania jest niewątpliwie kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednak firmy po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na cyberataki bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, mimo iż WordPress jest niezwykle łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. W związku z tym ważne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu IT, rekomenduje się polecić utrzymanie WordPressa ekspertowi.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana głównie do klientów biznesowych, tak dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym i ciągłym działaniu ich strony, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest również freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków działania malware. W pakietach rozszerzonych oferowane są również wszelkiego rodzaju monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Similar Posts