Usługi

Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Catering biurowy - skieruj się tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Negocjacje biznesowe, sympozjum czy szkolenie – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane wydarzenie przyciągnie masę osób, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – na czym polega taka usługa?

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-6 godzin, często także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są na ogół dwie niedługie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie pełnego obiadu w najbliższej restauracji. Stąd konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni czy ubrania. Usługa cateringu biurowego obejmuje również użyczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – zleć to firmie oferującej usługę cateringu biurowego

Przerwy kawowe są bardzo istotne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze spraw roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, spożywając zakupione po drodze w sklepie czy też własnoręcznie zrobione kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts