Usługi

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Skieruj się tu, aby zlecić catering weselny.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na które zaprasza się nierzadko nawet i setkę osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie sama ułożyć jadłospisu, a potem naszykować i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy

Organizacja imprezy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór dekoracji sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości napojów i przekąsek serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale przystrojone, potrawy były wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych szefów kuchni, kelnerów i managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – menu pasujące do stylistyki przyjęcia

Wesela kierują się swoimi zasadami, tak w kwestii zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, napojów oraz deserów zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość samemu przygotować menu z sugerowanych dań. Powinno się jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę kontrahenta zgadzają się przygotować unikalne kompozycje potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts