Usługi

Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu okolicznościowym? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niedługo nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to znaczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować ich apetycznymi napojami i posiłkami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i pragniesz się na niej doskonale bawić, a nie kryć się w kuchni bądź udawać kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest obecnie niezbędne

Kiedy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli od razu o cateringu na wesele lub imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych dużych, o ile nie łączyło się to z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wynająć salę czy zechcemy urządzić event w swoim ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce zamówione posiłki.

Menu dostosowane do budżetu klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to literalnie oferta zamawiana na dowolną rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez trudu zaplanują menu harmonizujące ze stylem wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na rocznicę ślubu bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy świadczącej taką usługę zalecamy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do życzeń i możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Similar Posts