Usługi

Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Sale do wynajęcia Kraków - poznaj korzystną ofertę.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie silnych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również przeróżne sympozja, gale dla klientów biznesowych czy szkolenia. Takie wydarzenia muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę szukając lokalu do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których można zorganizować galę, należy sprawdzić usługi wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi urządzanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla wspólników spółki, w czasie których celebrowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich przypadkach wyprawić event w nietuzinkowym miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie sali warto wybrać lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym najlepszą obsługę

W trakcie organizacji eventu firmowego nie można przegapić tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówione miejsce pysznych potraw dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. W czasie prestiżowych imprez wskazane jest też zagwarantowanie gościom wzorowej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i doskonałe wizualnie dania oraz kelnerów, którzy będą serwować posiłki w wytworny sposób.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts