Usługi Usługi transportowe

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Zapoznaj się z ofertą parkingu przy lotnisku Balice.

Kluczowe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie, to szybkość, wygoda i sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest lot, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dotarcia na lotnisko – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, toteż nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty pracowników

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy liczyć także na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts