Reklama i marketing Usługi

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących Google Moja Firma, kliknij tutaj.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do sąsiednich punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny lub siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Similar Posts