Usługi

Jak przygotować komunię dziecka?

Lokal na komunię Kraków - sprawdź korzystną ofertę.

Impreza komunijna jest dla pociechy identycznie wyczekiwanym zdarzeniem, co sam obrządek przyjęcia sakramentu. Nie powinno to zadziwiać, bo to najczęściej pierwsza faktycznie poważna impreza dla rodziny, na której dziecko wie, iż wszystko skupione jest jedynie na nim. Z tej przyczyny rodzice pragną, aby ten dzień pozostał na całe życie w jego wspomnieniach.

Sala na komunię – szukaj natychmiast jak będzie ustalony dzień wydarzenia

Już przed wysyłaniem zaproszeń na komunię rodzice muszą wiedzieć czy poczęstują rodzinę we własnym domu czy konieczne będzie zamówienie lokalu. Obiad dla zaproszonych w mieszkaniu jest zazwyczaj możliwe wtedy, jeśli aranżujemy uroczysty obiad tylko dla wyjątkowo bliskiej kilkuosobowej rodziny, jednak to już nieczęste przypadki. Przyjęcia komunijne przekształciły się w ostatnich latach w głośne eventy rodzinne, w których bierze udział czasem prawie setka gości, w związku z tym na ogół organizowane są w salach weselnych lub restauracjach. Jeżeli pragniemy zarezerwować najładniejszą salę, radzimy zacząć poszukiwania lokalu, zaraz po tym jak zostanie ustalony termin komunii. W okresie komunijnym sporą trudnością może stać się również zatrudnienie dobrego dostawcy cateringu, dlatego warto wybrać taką salę na organizację imprezy, która współpracuje na stałe z profesjonalną firmą cateringową, wyspecjalizowaną w przyrządzaniu dań na komunie. Kluczowe jest również to, aby sala na komunię zlokalizowana była tak, aby transport wszystkich uczestników przyjęcia z kościoła był szybki i komfortowy.

Organizacja przyjęcia komunijnego – wciągające zabawy dla dzieci, prezenty, fotograf

Rozważ zatrudnienie fotografa, który upamiętni ku pamięci ten dzień – nie tylko wydarzenia w kościele, ale także odbywającą się później zabawę gości. Zwyczajem są też stylizowane sesje zdjęciowe dziecka w szacie komunijnej oraz jego wspólne fotografie z rodziną i rodzicami chrzestnymi. Sala komunijna powinna więc wyróżniać się cudownymi, estetycznymi pomieszczeniami. Dodatkowym plusem będzie możliwość skorzystania z ogrodu, w którym przy słonecznej pogodzie uda się wykonać sesję zdjęciową pod gołym niebem. Opcja wyjścia do ogrodu to również atrakcja dla kilkuletnich gości przyjęcia komunijnego – jeżeli będzie ich wielu, warto wziąć pod uwagę zatrudnienie animatora, który zajmie dzieci ciekawymi grami.
Naturalnie, zaproszeni na obiad komunijne kupią upominki dla dziecka. Rodzice przeważnie zgadzają się na pełną dowolność z tym obszarze. Aczkolwiek nie będzie w złym tonie, jeżeli zaznaczymy w zaproszeniu, iż nie życzymy sobie niektórych rodzajów upominków, przykładowo quada czy zabawek militarnych.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts