Usługi

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz więcej wiadomości o przyjęciu w plenerze? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj tu.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również ceremonie chrztu, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy komunie. Gdy spis zaproszonych gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniej sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę uczestników mogą kilkulatki, między innymi komunie czy ceremonie chrztu, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom też trzeba dopasować do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęć – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim chrzciny, komunie oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, przez ustawienie i ozdobienie stolików, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts