Usługi

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Sala na 18 urodziny Kraków - na tej stronie poznasz korzystną ofertę.

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin czy różnych rocznic nie urządzamy żadnych imprez z krewnymi oraz przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednak są takie ważne życiowe chwile, których właściwe świętowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wynająć salę na osiemnaste urodziny czy wyprawić imprezę w domu?

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy założyć biznes. Lecz zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Da się znowu urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od innych? Oczywiście, że nie. Więc lepszym wyjściem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół decyduje się urządzić razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, ale przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę na powietrzu? Znajdź lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze trzeba zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Polecamy w związku z tym koniecznie zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich nie brakować wśród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiednia dekoracja sali również jest bardzo ważna, aby goście kompletnie wczuli się w ducha zabawy. Należy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek, a także optymalnie rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do finansów i zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts