Usługi Usługi transportowe

Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Balice Kraków? Kliknij tu, żeby zdobyć więcej informacji.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Similar Posts