Usługi

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta wesela pod Krakowem.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszego lokalu na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele para młoda musi rozważyć kilka ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników wesela, aby mieć pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, należy poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przygotowanie menu, dekoracja sali i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Similar Posts