Reklama i marketing Strony internetowe Usługi

Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Pozycjonowanie stron www Kraków - dalsze informacje o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie albo w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep plastyczny kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “cukiernia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron www od ponad dekady. Przez ten czas dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także rozwinięcie treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Similar Posts