Usługi

Profesjonalne sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz w tym miejscu.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, czyli montaż ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu usług – jeśli wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Similar Posts