Reklama i marketing Usługi

Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Zgłoś się po poradę do fotografa Google - skieruj się tutaj.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by otrzymać certyfikat musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Similar Posts