Usługi

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o okna serwis Warszawa, uzyskasz na www.serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Similar Posts