Strony internetowe Usługi

Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Wdrożenia WooCommerce - więcej o tych usługach.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspresowa personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać wysokie pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za towary m.in. przez PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu i użycie wyłącznie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują też blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać omówienia i różne porady odnośnie oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Similar Posts