Usługi

Wymiana baterii, szybki i przycisków – co naprawi serwis iPhone w Warszawie

Wymiana szybki iPhone XS - więcej o tej usłudze.

Smartfony, komputery i tablety są w dzisiejszych czasach integralną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, w związku z tym kupując te akcesoria na ogół staramy się wybierać te godne zaufania. Taką sławą cieszą się od dekad produkty firmy Apple, które mimo bardzo dużej ceny w zestawieniu z urządzeniami pozostałych marek, każdego roku zdobywają sobie miliony kolejnych użytkowników. Jednak nawet telefon wysokiej jakości może przestać należycie działać bądź zostać uszkodzony na skutek nieuważnego używania. Co nie oznacza, iż od razu trzeba zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana szybki i delikatnych podzespołów – co naprawi Serwis iPhone Warszawa?

Kto miał produkty Apple wie, że sprzęt ten działają bez szwanku bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie są odporne na zniszczenia, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa regularnie otrzymuje prośby o wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, wymianę szybki tylnej albo przedniej, rozbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie, a także wymianę innych delikatnych części jak niedziałający przycisk głośności lub popsute obiektywy aparatów. Eksperci serwisu niosą pomoc również w razie konieczności odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis Apple Warszawa – najkorzystniejsze rozwiązanie, kiedy wygaśnie gwarancja

Dopóki smartfon jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód wykonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że likwidacja nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe wydatki, na które nie każdego stać. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, przeważnie w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w półgodziny potrafią wykonać naprawę produktów tej marki nowej i starej generacji, dostępnych na rynku w okresie minionego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XR i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a więc nie masz możliwości go dostarczyć osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia naprawy telefonów Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Similar Posts