Wyposażenie wnętrz

Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

kuchnia na wymiar

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można łatwo zamontować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, które potrzebują błyskawicznie oraz łatwo urządzić własną kuchnię. Są jakkolwiek w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne wymagania użytkowników w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na wymiar to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być dobrym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Similar Posts