Wyposażenie wnętrz

Noti – polska marka designerskich mebli dla domu i biura

Potrzebujesz designerskich mebli Poznań? Koniecznie odwiedź ten adres.

Aranżując pomieszczenie, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zorganizować jego powierzchnię nowocześnie oraz funkcjonalnie. Jednocześnie pragniemy, żeby wnętrza manifestowały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane w dużych ilościach przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polska też może się pochwalić wyjątkowymi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti – wytrzymałe i komfortowe

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku jego celem jest, aby projektowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a zarazem stylowe i, co najważniejsze, aby charakteryzowała je trwałość. Marka kooperuje z szanowanymi polskimi projektantami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, by w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, że doskonale sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti tworzone są ręcznie z najlepszych surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, m.in. poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące nowatorską interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Stone czy Comfee bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się na żywo w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Ponadto meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Lublinie, w Kielcach czy w Krakowie.

Pochodzenie zdjęcia – https://noti.pl

Lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]

Similar Posts